Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Zorro-spektakl w teatrze Maska w Rzeszowie

Zorro-spektakl w teatrze Maska w Rzeszowie
zorro
Uczniowie klas 2B i 3a wraz z wychowawcami w dniu 7 marca  wybrali się do Teatru „Maska” na wspaniały spektakl Zorro w reżyserii Arkadiusza Klucznika,  oraz mini warsztaty scenograficzne. Podziwiali wspaniałą grę aktorów, przeżywali sceny walki, pościgi i perypetie głównych bohaterów. Mieli ponadto okazję bawić się razem z aktorami uczestnicząc  na widowni w efektownych scenach w trakcie spektaklu.

Po zakończeniu przedstawienia brali udział w warsztatach przybliżających im zasady tworzenia scenografii teatralnej do sztuki o św. Franciszku. Na końcu zwiedzili Muzeum Dobranocek i poznali lalki tworzone do bajek oglądanych przez ich rodziców- jak Bolek i Lolek, Miś Uszatek czy Coralgol. Wrócili bogatsi o wspaniałe doznania i prawdziwy bliski kontakt ze sztuką.