Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Kronika wydarzeń arrow Kobieta zmienną jest - Święto Kobiet na wesoło

Kobieta zmienną jest - Święto Kobiet na wesoło
   Z okazji Dnia Kobiet klasa 7 c zaprezentowała wszystkim uczniom klas 4 – 7 naszej szkoły specjalny program artystyczny o charakterze kabaretowym. Zabawne słowa o płci pięknej przeplatane popularnymi tekstami piosenek, kostiumy i dekoracje odsłoniły różne oblicza kobiet ( od epoki kamiennej po czasy współczesne). Trzeba przyznać, że chłopcy wykazali się dużą odwagą oraz kreatywnością i ochoczo prezentowali swe umiejętności recytatorskie, śpiewali, wcielali się w rycerzy, jaskiniowców, a nawet tańczyli w stylu Michaela Jacksona.

Ozdobą występu stała się przyszła tancerka naszej szkoły – Maja Machała i jej partner Piotrek ( z Gimnazjum nr 2 w Mielcu ). Najlepszym dowodem na to, że występ na wesoło podobał się publiczności, była żywa reakcja na wszystko, co dzieje się na scenie i wyrażanie tego śmiechem i gromkimi brawami.
Przygotowaniem programu zajęła się nauczycielka j. polskiego – p. mgr Monika Kuroń, natomiast od strony wokalnej – p. mgr Ewa Gola.
Przy tej okazji pan dyrektor Jacek Mleczko w imieniu całej męskiej społeczności złożył wszystkim kobietom i kobietkom najserdeczniejsze życzenia oraz przypomniał historię ustanowienia tego święta.
Występ ten mogli zobaczyć uczniowie SOSW przy ul. Królowej Jadwigi w Mielcu, gdzie udaliśmy się 13 marca,oraz uczniowie starszych klas SP nr6 w Mielcu (16 marca).

Opracowała : mgr Monika Kuroń