Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła arrow Dziś na przerwie dyskoteka, 7d na was czeka!

Dziś na przerwie dyskoteka, 7d na was czeka!
aerobik
Od początku grudnia na wniosek uczniów staramy się uatrakcyjnić sobie szkolne przerwy. Jednym z takich pomysłów są wspólne warsztaty taneczne, aerobik i pokazy cheerleaderek przygotowane przez uczennice z klasy 7d. Wspólnie się ruszamy i ćwiczymy, a przede wszystkim bawimy się razem!

Nudzisz się na przerwie?
Chcesz odpocząć od siedzenia w ławce?
Lubisz tańczyć?

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy w każdy poniedziałek na dużej przerwie obok sali 78!

zobacz więcej zdjęć