Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Język niemiecki w kulinarnej formie
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Język niemiecki w kulinarnej formie

 Język niemiecki to dla uczniów klas siódmych zupełnie nowa przygoda. Jest to język bardzo ciekawy, łatwo się go uczy, a poza tym jest to jeden z języków światowych. Istnieje dużo możliwości nauki języka niemieckiego, oczywiście im wcześniej rozpoczniemy tym łatwiej się go nauczymy. Aby przełamać opory i niektóre stereotypy, w dniu 26 września uczniowie klasy 7c zachęceni  i koordynowani przez swoją nauczycielkę języka niemieckiego, panią Karolinę Ziobroń, wykazali się niezwykłą chęcią i pracowitością w przygotowaniu typowego dania naszych zachodnich sąsiadów czyli Kartoffelsalat  i pieczonych kiełbasek.
 
Praktyczna nauka języka niemieckiego na pewno długo pozostanie   w ich pamięci, a i sami uczniowie zgodnie przyznają, że taka forma zdobywania wiedzy bardzo im odpowiada.   zdjęcia
Opracowała: mgr Karolina Ziobroń
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018