Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Samorząd Uczniowski arrow Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W środę 20 września wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2017/2018. Na przewodniczącą szkoły reprezentanci klas 4-7 wybrali Natalię Zaranek z klasy 7d. Zastępcami zostali: Julia Miłoś z 7b i Filip Straż z 6d.
Wybraliśmy również uczniów do pracy w sekcji organizacyjnej, technicznej i dekoratorskiej. Gratulujemy i życzymy efektywnej pracy na rzecz społeczności uczniowskiej.

Sekcja organizacyjna:

Karolina Moskal  kl. 6c
  Julia Mrozek  kl. 6c
  Klaudia Moryl  kl. 7c
  Wiktoria Szelest  kl. 7c
  Maja Machała  kl. 7c

Sekcja techniczna:

Jan Boroń  kl. 7c
  Krystian Wołoszyn  kl. 7c
  Kamil Kukla  kl. 7d
  Kacper Wójtowicz  kl. 7a

Sekcja dekoratorska:

Kinga Pawęzka  kl. 6d
  Kinga Bąk  kl. 6d
  Daniel Pająk  kl. 7d
  Wiktoria Żurawska  kl. 6c
  Eliza Wawrów  kl. 6c
  Weronika Jer  kl. 5d
  Małgorzata Mazgaj  kl. 5d
Opiekunowie: Mariola Ortyl, Krystyna Antonów.

SP 11 Mielec © 2017