Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła arrow Interdyscyplinarny projekt Kino-Szkoła 2016/2017 zakończony!
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Interdyscyplinarny projekt Kino-Szkoła 2016/2017 zakończony!

kino„KinoSzkoła to Ogólnopolski Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej” to program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości i kompetencji medialnych wśród przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, rodziców i seniorów. W roku szkolnym 2016/2017  Szkoła  Podstawowa nr 11  w Mielcu po raz kolejny przystąpiła do tego przedsięwzięcia.  Projekt miał na celu uświadomienie młodym ludziom, że kontakt z odpowiednimi propozycjami kultury współczesnej może modelować ich postawy poprzez dostarczenie wiedzy i wskazanie własnych kierunków rozwoju.
 
 
Program napisany został na bazie podstaw programowych, w szczególności języka polskiego, wiedzy o kulturze, wiedzy o społeczeństwie, wiedzy o sztuce oraz szkolnych programów wychowawczych.W projekcie  uczestniczyli uczniowie klas 3  oraz  klas 4-6 naszej szkoły (341 uczniów).

Harmonogram wyjść klas 4-6  przedstawiał się następująco:

16.11.2016  -  warsztaty i projekcja filmu "BFG.Bardzo Fajny Gigant""

07.12.2016   - warsztaty i projekcja filmu  "Oskar i Pani Róża""

28.03.2017 –  warsztaty i projekcja filmu   "Wszystkowidząca"

06.04.2017    warsztaty i projekcja filmu   "Eskid i Trynidad"

06.06.2017-   warsztaty i projekcja filmu  "Klub włóczykijów i tajemnica dziadka Hieronima""

         Proponowana forma przekazu (projekcja połączona z prelekcją przygotowującą do odbioru filmu oraz dyskusją po projekcji) umożliwiła dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, pozwoliła wyciągnąć odpowiednie wnioski  oraz  wskazała wartości potrzebne  w życiu młodych ludzi.

Opracowała: mgr Magdalena Rumak – Markowska i Lidia Pieróg  koordynator projektu w SP 11
 
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019