Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow PCK arrow Odznaczenie dla Szkolnego Koła PCK
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Odznaczenie dla Szkolnego Koła PCK
28 maja 2014r Szkolne Koło PCK przy SP nr 11 w Mielcu wraz z dyr szkoły Bogusławą Czarny oraz opiekunem Teresą  Hawron brało udział w spotkaniu z okazji 95 rocznicy  powstania PCK w Polsce. Członkowie tego koła  przygotowali i  przedstawili część artystyczną:,,W podziękowaniu  krwiodawcom”. W spotkaniu uczestniczyli  przedstawiciele władz miasta, powiatu, dyrektorzy szkół, przedstawiciele Zarządu Oddziału Okręgowego PCK w Rzeszowie,  ZOR PCK w Mielcu oraz przedstawiciele Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Mielcu. Za swoją długoletnią, aktywną działalność  Szkolne Koło PCK przy  SP nr 11 w Mielcu zostało nagrodzone ODZNAKĄ HONOROWĄ PCK  IV stopnia,  a opiekun koła III stopnia. Pani dyr Bogusława Czarny  odebrała odznaczenie dla uczniów, członków Szkolnego  Koła PCK przy SP nr 11 w Mielcu, którzy swój czas poświęcają , aby nieść pomoc drugiemu człowiekowi. Przesłaniem naszego koła są słowa Jana Pawła II: ,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”      zdjęcia
 
 
 
< Poprzedni
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020