Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła arrow Kreatywna szkoła

Kreatywna szkoła
Szkoła Podstawowa nr 11 przystąpiła do realizacji projektu „Kreatywna szkoła to twórczy uczeń – technologie informacyjne i Internet w nauczaniu przedmiotowym” wdrażanego przez  przez Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu. Przedsięwzięcie to ma na celu wprowadzenie nowych technologii do systemu kształcenia. Dotyczy ono upowszechnienia w szkołach Powiatu Mieleckiego nowej metody nauczania/uczenia się, określanej jako e-kształcenie.
W praktyce e-kształcenie przyjmuje formę nauczania mieszanego (ang. blended-learning)- poprzez tradycyjne zajęcia oraz przez Internet.W związku z tym w roku szkolnym 2010/2011, w naszej szkole prowadzone będą  zajęcia pozalekcyjne dla osób chętnych ( po przeprowadzonym naborze przez nauczyciela prowadzącego).

Oferta obejmuje zajęcia z:
-matematyki
 w klasie VIb – pani Anna Górska