Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Konkursy i wyróżnienia arrow Co powiedzieć chciałeś, kiedy w oknie stałeś..?

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Co powiedzieć chciałeś, kiedy w oknie stałeś..?

konkurs

„To Wy  jesteście  ludźmi jutra. Przyszłość  jest w Waszych sercach i rękach”

Jan Paweł II

Z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły poseł Fryderyk Kapinos zorganizował ogólnopolski  konkurs upamiętniający  Rok św. Jana Pawła II – „Co powiedzieć chciałeś, kiedy w oknie stałeś…? Celem konkursu było  przypomnienie postaci niezwykłego człowieka i Jego przesłania kierowanego do młodych, a także pielęgnowanie pamięci o Ojcu Świętym.

W tym wyzwaniu  w kategorii literackiej oraz plastycznej wzięli również udział nasi uczniowie.  Praca  Szymona Goli  została wyróżniona. Uczeń  klasy 7d, w liście skierowanym do Jana Pawła II, udowodnił,  że postać Świętego Jana Pawła II żyje w jego w sercu, słowie i czynie.

konkurs

SP 11 Mielec © 2021