Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Młodzi nieprzeciętni z naszej Szkoły!

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Młodzi nieprzeciętni z naszej Szkoły!

Pan Jacek Wiśniewski Prezydent Miasta Mielca tradycyjnie na koniec roku szkolnego nagrodził w dniu 24.06.2020r. najlepszych uczniów szkół podstawowych, którzy odebrali w trakcie uroczystej Gali certyfikaty „Młodzi Nieprzeciętni”. Wyróżnienia trafiły do  najlepszych uczniów –laureatów  i finalistów  konkursów  przedmiotowych  organizowanych  przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.
W tym roku wyróżnieni z naszej Szkoły:
Ingrid  Magda - klasa 8b- laureatka konkursu z języka francuskiego (przygotowywała do konkursu mgr Katarzyna Kuzara)
Maksymilian Koleśniak- klasa 8d-laureat konkursu z fizyki ( przygotowywał do konkursu mgr Bogumił Drewniak)
Wiktoria Żurawska- klasa 8 c – finalistka konkursu z biologii ( przygotowywała do konkursu mgr Beata Wiącek)
Filip Kalisz –klasa 8d- finalista konkursu z biologii (przygotowywała do konkursu mgr Beata Wiącek)
Martyna Wójcik - klasa 8a- finalistka konkursu z biologii (przygotowywała do konkursu mgr Beata Wiącek)
zobacz zdjęcia
     Również w tym dniu zostali nagrodzeni  najlepsi uczniowie klas 8-ch. Decyzją Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu najlepszą uczennicą klas ósmych została Wiktoria  Żurawska z 8c!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opracowała: mgr Magdalena Rumak-Markowska

SP 11 Mielec © 2020