Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła arrow Wizyta w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno- Wychowawczych

Weź nie truj
ESA

Wizyta w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno- Wychowawczych

W
wizytae wtorek 26 listopada uczniowie klas 3b i 3d zostali zaproszeni do Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno- Wychowawczych  w Mielcu, aby zapoznać się z efektami pracy wychowanków tej placówki w związku z realizowanym tam projektem " Tydzień Europejski". Obejrzeliśmy prezentację multimedialną oraz wystawę prac plastycznych prezentujących różne kraje Europy.

Następnie wysłuchaliśmy mini koncertu w wykonaniu uczennicy Yessicy Motyl - laureatki  Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego osób z niepełnosprawnościami "Zaczarowany mikrofon". Jest ona absolwentką naszej szkoły i odnosi sukcesy w wielu konkursach muzycznych.
  Na koniec wystąpili wychowankowie przedszkola, którzy  zaprezentowali  stroje i flagi mieszkańców różnych krajów Europy m.in. Francji, Hiszpanii, Portugalii, Cypru, Wielkiej Brytanii , Danii i Polski. Piękny kolorowy korowód  bardzo spodobał się naszym uczniom.

Na zakończenie  spotkania zrobiliśmy wspólne zdjęcia.
Opracowała: Lidia Pieróg