Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Patron szkoły arrow Koncert papieski w naszej szkole
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Koncert papieski w naszej szkole

koncert Tradycją naszej szkoły są uroczyste obchody Dnia Patrona św. Jana Pawła II. W środę, 16 października uczniowie pod opieką nauczycieli i dyrekcji udali się do kościoła Trójcy Przenajświętszej, w którym o godzinie 10.00 została odprawiona msza święta w intencji całej społeczności szkolnej.  Maszę celebrowała i wygłosił piękne kazanie ks. Sylwester Duda. Następnie w hali sportowej szkoły odbył się koncert p.t. „Szukałem Was, a teraz Wy przyszliście do mnie”. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie oraz kadra nauczycielska naszej placówki wraz z honorowymi gośćmi. Naszą uroczystość uświetniła swoją obecnością Pani Adriana Miłoś wiceprezydent Miasta Mielca.
 
 

Zanim rozpoczęła się część artystyczna, w poczet sportowców przyjęci zostali uczniowie sportowej klasy 4d, od których ślubowanie odebrała Pani dyrektor Bogusława Czarny, a Pani prezydent wręczyła im stroje sportowe. Kontynuacją imprezy był koncert, podczas którego swoje umiejętności wokalne i recytatorskie zaprezentowali uczniowie naszej szkoły.  Recytowano miedzy innymi wiersze autorstwa św. Jana Pawła II, rozbrzmiały także słowa pięknych pieśni „Błogosławieni miłosierni” czy „Tłumy serc”. Na zakończenie wszyscy odśpiewali „Barkę”, ulubioną pieśń naszego Patrona.

Uroczystość był okazją do uczczenia Dnia Edukacji Narodowej i złożenia życzeń tym, którzy, na co dzień powiązani są z edukacją. Dyrekcja szkoły wraz z Panią wiceprezydent wręczyli wyróżnienia nagrodzonym nauczycielom i pracownikom naszej szkoły.

Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były panie: K. Ziobroń, M. Sołtys, K. Kuzara,
E. Gola, D. Baltyzar, J. Gładysz, M. Marta Majka-Przywara, Kinga Hill, I. Luberda. Wszystkim uczestnikom i gościom koncertu serdecznie dziękujemy.
zobacz zdjęcia

Oprac. mgr Monika Sołtys

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020