Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Samorząd Uczniowski arrow Obradowaliśmy na temat naszego Miasta.

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Obradowaliśmy na temat naszego Miasta.

 Już od dziewiętnastu lat tradycyjnie w miesiącu czerwcu organizowane są w Mielcu posiedzenia Dziecięcej Rady Miejskiej. Tegoroczną sesję zaplanowano na czwartek 6 czerwca na godzinę 9. Odbyła się tam gdzie zawsze obraduje dorosła rada czyli w sali posiedzeń im. Jana Pawła II w budynku Urzędu Miejskiego w Mielcu przy ulicy Żeromskiego 26. Obrady dziecięcej rady, w których uczestniczą delegacje poszczególnych szkół podstawowych  są dla młodych mielczan okazją do zapoznania się z działalnością miejskiego samorządu. Tegoroczne obrady przebiegły pod hasłem „ABC Urzędu Miejskiego”.

Uczniowie zadawali pytania włodarzom miasta dotyczące różnych aspektów życia mielczan. Również nasza czteroosobowa delegacja w składzie: Natalia Zaranek, Anna Zugaj, Daniel Pająk i Kacper Wójtowicz pytali o różnorodne działania podejmowane przez naszego prezydenta i jego zastępców. Opiekunem naszej młodzieży była pani Karolina Ziobroń. Na koniec organizatorzy zaprosili wszystkich do sesji zdjęciowej i na słodki poczęstunek.          zobacz zdjęcia
Opracowała: Karolina Ziobroń
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2021