Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Podwójny sukces Jagody z 7d w konkursach polonistycznych.

Podwójny sukces Jagody z 7d w konkursach polonistycznych.
 Uczennica naszej szkoły Jagoda Turek z klasy 7d uzyskała w bieżącym roku szkolnym tytuł Finalistki Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego , a także tytuł Laureatki Szkolnego Konkursu Ortograficznego : "Polubić ortografię" dla uczniów kl. 4-8.  Uczennicy serdecznie gratulujemy zdolności, pracowitości oraz wytrwałości  i życzymy jej  wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnym -   w zmaganiach z polską  literaturą , gramatyką i ortografią.

Jagodę do konkursów przygotowała mgr Wiesława Skaza