Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Miejski Konkurs Historyczny "30 lat wolności".
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Miejski Konkurs Historyczny "30 lat wolności".

 
 4 czerwca 2019 roku w całym kraju trwały obchody 30. rocznicy pierwszych  częściowo wolnych wyborów parlamentarnych. Reprezentacja  naszej szkoły wzięła udział w konkursie upamiętniającym 30 rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 r. i upadku rządów komunistycznych w Polsce. Uczniowie mieleckich  szkół podstawowych oraz klas trzecich gimnazjum napisali test wiedzy w  auli ZSO nr 1 w Mielcu.

 

 


Musieli wykazać się wiedzą na temat Komitetu Obrony Robotników, bohaterów Solidarności i wielu innych osób i wydarzeń związanych z 30-leciem wolnych wyborów. Nie zabrakło także pytań dotyczących lokalnej historii. Test był trudny, bo obejmował szeroki zakres zagadnień, znacznie wykraczający poza wiedzę, która przekazywana jest w ramach zajęć szkolnych. W trakcie sprawdzania testów okazało się, że o ostatecznych wynikach musi zadecydować dogrywka. Troje lauretów i siedmioro finalistów otrzymało dyplomy i karty podarunkowe do empiku, które wręczył pan Arkadiusz Gałkowski, dyrektor wydziału edukacji Urzędu Miejskiego.
    Nasi uczniowie - Alan Kuzara z 8d i Jan Boroń z 8c uzyskali tytuł finalisty. Uczniów przygotowała p. Anna Gorczyca.
 Gratulujemy chłopakom i życzymy dalszych sukcesów !      zobacz zdjęcia
                            Opracowała: mgr Anna Gorczyca
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019