Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Z językiem niemieckim za pan brat!
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Z językiem niemieckim za pan brat!

konkurs W dniu  28.03.2019 odbył się w naszej szkole konkurs języka niemieckiego dla klas siódmych. Konkurs miał na celu zachęcić młodzież do zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności posługiwania się tym językiem obcym oraz zmotywować do dalszej nauki. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe (notesy, myszki komputerowe, gadżety telefoniczne, powerbanki, pendrive`y, kubki, bilety do kina i na basen, smycze itp.)


Konkurs odbył się po raz drugi i cieszył się sporym zainteresowaniem. Zwycięzcami konkursu zostali  Martyna Wójcik (7a) – pierwsze miejsce, Jagoda Turek (7d)- drugie miejsce, Wiktoria Żurawska (7c)- trzecie miejsce. Wyróżniona została Eliza Wawrów (7c). Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Sponsorem nagród jest Urząd Miasta Mielca, Kino Cinema 3D w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji    w Mielcu.             zobacz zdjęcia
Organizatorem konkursu i opiekunem uczniów jest nauczycielka języka niemieckiego  pani mgr Karolina Ziobroń.

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019