Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Samorząd Uczniowski arrow Babeczki, szarlotki, serniki, rurki z kremem i inne pyszne słodkości!

Babeczki, szarlotki, serniki, rurki z kremem i inne pyszne słodkości!

kiermaszW dniach wywiadówki szkolnej, w zimny lutowy czas, gdzie temperatura nie rozpieszczała,  w naszej szkole została zorganizowana gorąca akcja- kiermasz ciast domowych. Celem całego przedsięwzięcia było wsparcie działalności szkolnego samorządu uczniowskiego. Choć wymagało ono sporego nakładu pracy ze strony uczniów oraz ich rodziców, przyniosło oczekiwane efekty. Ciasto sprzedawane było przed wywiadówką, a wybierać było w czym - babeczki, szarlotki, serniki, rurki z kremem i inne pyszne słodkości.

Nasi uczniowie oraz ich rodzice byli fundatorami własnoręcznie upieczonych ciast, za co gorąco im dziękujemy. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zorganizowanie loterii fantowej dla uczniów naszej szkoły z okazji dnia dziecka.
     Kiermasz cieszył się ogromnym powodzeniem, za co bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ten dzień przynieśli ciasta oraz tym, którzy te ciasta kupili :) !!!
Każda złotówka to ogromna radość i wsparcie.
Opracowała: mgr Karolina Ziobroń