Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow XVIII Przegląd Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Obcych.

XVIII Przegląd Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Obcych.

W dniu 1 lutego 2019 roku w naszej szkole odbył się XVIII Przegląd Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Obcych. Zaprezentowano piosenki w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. W przeglądzie wzięli udział młodzi artyści z klas II-VIII. Wszyscy pięknie wypadli, tak pod wzgledem wokalnym, jak i wspaniale zaprezentowali swoje umięjetności językowe. Przegląd poprowadziły dwie uczennice: Wiktoria Szelest z kl. 8c  i Małgorzata Mazgaj z kl. 6d.

W przegladzie wzięli udział:
1. Klasa 7c z kolędą w j. niemieckim Alle Jahre Wieder
2. Klasa 5c  Mary’s boy child
3. Szajna Weronika 6c  All I want for Christmas
4. Muniak Milena 4e Silent Night
5. Pytko Natalia 4e Mary did you know
6. Gwizdak Dominika 6d w języku hiszpańskim Noche de Paz
7. Maja Ozga, Anna Piekoś, Wiktoria Wiacek 3a Merry Christmas everyone
8. Klaudia i Angelika Korczak, Maja Kuzara i Amelia Leżoń 3d Jingle bells
9. Julia Rzeszutek, Julia Labak, Patrycja Głót 2b z hawajską piosenką Mele Kalikimaka
10. Patrycja Głód  Snow is falling
11. Marysia Jemioło 6b Santa tell me
12. Monika Nikodem 6d Driving home for Christmas
13. Dziewczęta z klasy 7b remix Snow is falling, All I want for Christmas
14 Zuzanna Tylutki 8c Mary did you know
15. Dziewczęta z klasy 8d z koleda w j. niemieckim Kling Glockchen klingelingeling
16. Weronika Żuk Let it snow
17. Ewa Pietras Santa’s coming for us
Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze i drobne upominki.    zobacz zdjęcia
Uczniów przygotowały i  przegląd zorganizowały nauczycielki  jezyków obcych panie: Iwona Luberda, Marta Majka-Przywara, Monika Sołtys, Katarzyna Kuzara, Karolina Ziobroń, Jadwiga Gładysz.
Opracowała: mgr Marta Majka - Przywara