Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła arrow 5c kolędowała w języku angielskim.
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

5c kolędowała w języku angielskim.

5cW dniu 08.01.2019 uczniowie klasy 5c, pod opieka pani Karoliny Ziobroń i pani Katarzyny Borkowskiej - Bolechały, mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych - aktorskich, wokalnych i muzycznych w języku angielskim. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach ponownie wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój.
 

Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Oprócz św. Józefa, Maryi i Trzech Króli na scenie pojawili się król Herod z dworzaninem, anioły i pasterze. Przedstawienie przeplatane było kolędami i  pastorałkami w wykonaniu uczniów. Po zakończeniu przedstawienia cała publiczność wspólnie z „aktorami” i nauczycielami kolędowała w języku angielskim.
Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. Uczniowie dołożyli wielu starań, aby te nietypowe jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do przypomnienia sobie pięknej atmosfery świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że na długo zapiszą się w pamięci uczniów.          zobacz zdjęcia
Opracowała: mgr Karolina Ziobroń.

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019