Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Plastycznej
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Wyróżnienie w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Plastycznej


konkursW grudniu 2018 roku uczennica z kl.7 d  Karolina Pawęzka otrzymała nagrodę -wyróżnienie ( w kategorii plastyka, w grupie wiekowej klas 7-8 i klas gimnazjum )  w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży „Uskrzydlona bielą orła…” zorganizowanym pod patronatem Senator Rzeczypospolitej Polskiej pani J. Sagatowskiej i Podkarpackiego Kuratora Oświaty pani M. Rauch. Wernisaż pokonkursowy  i uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Pysznicy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.  zobacz zdjęcia

Oprac.D.Baltyzar
 

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019