Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Osiągnięcia sportowe arrow Halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe

zawody  Dnia 08.12.2018 w hali lekkoatletycznej odbyły się halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe. Szkołę SP11 niezmiennie reprezentowało parudziesięciu uczniów. Nasi medaliści: Julia Małek – 1 miejsce w skoku w dal oraz 1 miejsce w biegu na 60m, Gabriel Blicharczyk – 2 miejsce w biegu na 300m, Mateusz Soboń – 2 miejsce w biegu na 60m i  3 miejsce w biegu na 300m, Kacper Dziuba – 3 miejsce w skoku w dal, Jazdan Rajobi – 1 miejsce na 600m, Eliza Wawrów – 3 miejsce w skoku  w dal, Maria Pantoł – 3 miejsce w skoku w dal.
 
 
Nasi uczniowie konkurowali z zawodnikami trenującymi na co dzień w klubach lekkoatletycznych. Uczniowie zmierzyli się w konkurencjach: biegi na 60m, 300m, 600m i skok w dal. Opiekunami uczniów w trakcie zawodów byli: mgr Jadwiga Herchel, mgr Agata Wojtowicz – Buś, mgr Piotr Kokoszka.
Opracował: mgr Piotr Kokoszka

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019