Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Osiągnięcia sportowe arrow Halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe

Halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe

zawody  Dnia 08.12.2018 w hali lekkoatletycznej odbyły się halowe lekkoatletyczne zawody Mikołajkowe. Szkołę SP11 niezmiennie reprezentowało parudziesięciu uczniów. Nasi medaliści: Julia Małek – 1 miejsce w skoku w dal oraz 1 miejsce w biegu na 60m, Gabriel Blicharczyk – 2 miejsce w biegu na 300m, Mateusz Soboń – 2 miejsce w biegu na 60m i  3 miejsce w biegu na 300m, Kacper Dziuba – 3 miejsce w skoku w dal, Jazdan Rajobi – 1 miejsce na 600m, Eliza Wawrów – 3 miejsce w skoku  w dal, Maria Pantoł – 3 miejsce w skoku w dal.

Nasi uczniowie konkurowali z zawodnikami trenującymi na co dzień w klubach lekkoatletycznych. Uczniowie zmierzyli się w konkurencjach: biegi na 60m, 300m, 600m i skok w dal. Opiekunami uczniów w trakcie zawodów byli: mgr Jadwiga Herchel, mgr Agata Wojtowicz – Buś, mgr Piotr Kokoszka.
Opracował: mgr Piotr Kokoszka