Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Osiągnięcia sportowe arrow Niepodległościowe Zawody Lekkoatletyczne
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Niepodległościowe Zawody Lekkoatletyczne

zawody24 listopada 2018r w hali lekkoatletycznej odbyły się Niepodległościowe Zawody Lekkoatletyczne. Zawody te były jednymi z wielu imprez sportowych towarzyszącymi 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Konkurencje w jakich zawodnicy mogli się zmierzyć to: biegi na 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok w wzwyż i chód na 2 km. Ogółem wszystkich zawodników szkół powiatu mieleckiego którzy startowali w zawodach było 187 osób z naszej szkoły wzięło udział 51 osób i zdobyli 14 medali a reszta klasyfikowała się w czołówce.

Oto nasi medaliści: Małek Julia 2 miejsce w biegu na 60m, Nakonieczna Katarzyna 3 miejsce w biegu na 60m, Kwiatkowska Zuzanna 3 miejsce w biegu na 600m, Chmura Maja 3 miejsce w skoku w dal, Pantoł Maja 3 miejsce w skoku w dal, Dziuba Kacper 3 miejsce w biegu na 60m i 3 miejsce w skoku w dal, Soboń Mateusz 2 miejsce w biegu na 60m, Pudło Dominik 3 miejsce w biegu na 300m, Śpiewak Kacper 2 miejsce w biegu na 300m, Jasicki Stanisław 2 miejsce w biegu na 600m, Rajabi Jazdan 1 miejsce w biegu na 600m, Blicharczyk Dawid 1 miejsce w biegu na 600m, Staśto Radosław 2 miejsce w biegu na 600m. Opiekunami uczniów na zawodach byli: mgr Piotr Kokoszka, mgr Jadwiga Gil, mgr Ireneusz Szumełda.    zdjęcia
Opracował: mgr Piotr Kokoszka
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019