Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła arrow Odblaskowo i bezpiecznie
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Odblaskowo i bezpiecznie

bezpiecznieKształtowanie nawyków niezbędnych do bezpiecznego poruszania się po drogach w charakterze przechodnia i pasażera to jedno z ważnych zadań szkoły. Cel ten realizowany był poprzez ogólnoszkolną akcję pod hasłem ,,Tydzień dla bezpieczeństwa” w dniach od 01.10 do 05.10.2018 r. W ramach tej akcji uczniowie klas młodszych  powtarzali zasady przechodzenia przez jezdnię, utrwalali znajomość wybranych znaków drogowych, rozwiązywali zagadki, oglądali filmy, wykonywali prace plastyczne na temat ,,Moja bezpieczna droga do szkoły”.
 

Podsumowaniem akcji był konkurs wiedzowy dla uczniów klas trzecich pod hasłem ,,Znam przepisy ruchu drogowego”. Wśród wyróżnionych w konkursie plastycznym znaleźli się: Julia Kamińska – kl. I a, Kaja Stefaniak -kl. I a, Oliwia Szajna – kl. I c, Maja Wrzesień kl. Id, Milena Kosiorowska kl. II d, Laura Skrzypek kl. II d, Przemysław Libera – kl. II d, Anna Piękoś kl. III a, Julia Kisiel kl. III b, Amelia Liberadzka kl. III b, Błażej Kopera kl. III c ,Tomasz Lis – kl. III c. W konkursie wiedzowym najlepiej spisała się kl. III c w składzie: Magdalena Miara, Maja Mikuła, Tomasz Lis, Oskar Gruszecki. Wszystkie podjęte działania uwrażliwiły dzieci na bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym w drodze do i ze szkoły. Akcję przygotował zespół nauczycieli w składzie: R. Gołąb, D. Chomiuk, B. Osak, T. Kosiorowska, L. Harla.       zobacz zdjęcia
                                                                                       Opracowała: mgr R. Gołąb
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020