Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Święto Tabliczki Mnożenia w SP11
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Komunikat: Nasza szkoła przystapiła do ogólnopolskiego, bezterminowego strajku.

Święto Tabliczki Mnożenia w SP11

naukaŚwiatowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ang. World Multiplication Table Day) to akcja, która odbywa się każdego roku w ostatni piątek września. 28 września 2018 roku po raz ósmy szkoły z różnych stron świata i nasza szkoła uczestniczyły w tym wydarzeniu. Przez cały tydzień przypominaliśmy sobie tabliczkę w dość przyjemny sposób. Jedni wykonywali plakaty, pisali rymowanki i tworzyli prace plastyczne, inni ćwiczyli przepytując się wzajemnie na lekcjach lub na przerwach przy pojawiających się w całej szkole planszach i tablicach z trudniejszymi przykładami.

Wszyscy oglądaliśmy i czytaliśmy zabawne rymowanki uczniowskie pomagające nadrobić "tabliczkowe" zaległości po wakacjach. Zgodnie z hasłem tegorocznej akcji "Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają!" trzecioklasiści odwiedzali pracowników naszej szkoły i uczniów starszych klas przepytując i jednocześnie ucząc się od nich. Wreszcie po kilku dniach przygotowań w piątek 28 września Patrole Egzaminacyjne umożliwiły każdemu sprawdzenie się. Kto w wyznaczonym czasie odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania otrzymał certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze punkty egzaminacyjne działające podczas przerw. Egzaminatorzy słuchali odpowiedzi, klepsydry mierzyły czas, a ochotnicy otrzymywali certyfikaty lub chociaż słodką nagrodę pocieszenia... A za rok IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.   zobacz zdjęcia
 
Koordynatorzy: mgr Krystyna Antonów, mgr Lucyna Bolechała, mgr Anna Ptak
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019