Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Kronika wydarzeń arrow Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

 Wakacje już się skończyły, a uświadomił nam to pierwszy dzwonek, który  usłyszeliśmy dziś w szkole. O godzinie 9 uczniowie klas 3a, 3d wesołymi piosenkami i wierszykami przywitali swoich kolegów z klas 1-3 w nowym roku szkolnym. Pani dyrektor również powitała uczniów  klas młodszych i ich rodziców, a pierwszakom przedstawiła ich wychowawczynie. Po krótkiej akademii uczniowie przeszli do klas na spotkanie z wychowawcami.  Punktualnie o godz. 10.00 zainaugurowano rozpoczęcie nowego roku szkolnego  2018/2019 dla klas 4-8. 
 
 inauguracja      inauguracja  

 

Wszystkich zebranych gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców uroczyście przywitała Pani dyrektor. Następnie uczniowie z  klas 5, pod opieką swoich wychowawców, przedstawili krótką część artystyczną. Jak co roku wspominaliśmy wybuch Drugiej Wojny Światowej i ciężkie czasy naszych rówieśników. Ponadto usłyszeliśmy piosenki o zakończeniu wakacji i rozpoczęciu szkoły oraz oglądnęliśmy skecz przygotowany przez klasę 5c o naszej szkole i nauczycielach. Parodia niektórych postaci wywołała szczery uśmiech na naszych twarzach. Na koniec Pani dyrektor przedstawiła wychowawców i nauczycieli pracujących w naszej szkole. Po skończonej akademii uczniowie rozeszli się do klas.
Przygotowały: p. Barbara Kudyba, p. Karolina Ziobroń
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019