Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Głowa pełna marzeń i Klucz do nieba
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Komunikat: Nasza szkoła przystapiła do ogólnopolskiego, bezterminowego strajku.

Głowa pełna marzeń i Klucz do nieba

  15 czerwca 2018 w Domu Kultury w Grochowem uroczyście wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom 18 powiatowego konkursu „Wydajemy własną książkę”. Ideą konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży tworzeniem niekonwencjonalnej książki. Konkurs nie narzuca treści a jest doskonałą  formą wyrażania uczuć i emocji oraz drzemiących w każdym dziecku talentów.
 

Również uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w tym konkursie: Gabriela Kusowska, Anna Polak, Karolina Moskal, Julia Mrozek.
Tegoroczna edycja konkursu zaowocowała sukcesami wielu uczniów komisja po przeczytaniu 58 książek złożonych w konkursie przyznała 10 nagród, 14 wyróżnień oraz  najwyższą nagrodę w konkursie jaką jest tytuł „Złotej Książki”.
WYRÓŻNIENIA otrzymały dwie uczennice z SP 11: Anna Polak uczennica SP 11 w Mielcu za książkę pt. „ Klucz do gwiazd” , opiekun: mgr Jadwiga Trela  oraz  Gabriela Kusowska uczennica SP nr 11 w Mielcu za książkę pt. „Głowa pełna marzeń” ,opiekun: mgr Teresa Bączek
Uczennicom z naszej szkoły  serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów !!!
Opracowała: mgr Magdalena Rumak - Markowska
 

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019