Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Młodzi Nieprzeciętni 2018 z naszej Szkoły.

Młodzi Nieprzeciętni 2018 z naszej Szkoły.

nieprzecietniW środę 20 czerwca 2018 roku w sali widowiskowej SCK w Mielcu po raz XXIII podczas Gali „Młodzi Nieprzeciętni” podsumowano kończący się rok szkolny mieleckich szkołach podstawowych i gimnazjach. Na Galę zaproszono wyróżnionych uczniów, którzy zdobyli tytuły finalistów i laureatów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych oraz prestiżowych konkursach ogólnopolskich w roku szkolnym 2017/2018, a także rodziców wyróżnionych uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół funkcjonujących na terenie miasta Mielca. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Boroń z klasy 7c - laureat w Kuratoryjnym Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego (opiekun-pani mgr Marty Majka-Przywara  ) Alan Kuzara z klasy 7d - laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (opiekun pani mgr Anna Gorczyca)

Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali Certyfikat „Młodego Nieprzeciętnego” wraz z talonami pieniężnymi do realizacji w wybranych mieleckich sklepach. Natomiast pani mgr Marta Majka-Przywara i pani Anna Gorczyca otrzymały Certyfikat „Nieprzeciętnego Nauczyciela”.  Uroczystość zakończyła tradycyjna wspólna fotografia na schodach przed SCK. Gratulujemy!    zdjęcia
Opracowała : mgr Anna Gorczyca