Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Wycieczki i zielone szkoły arrow "Zielona szkoła" w Poroninie
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

"Zielona szkoła" w Poroninie

PoroninUczniowie klas trzecich naszej szkoły przebywali na "zielonej szkole" w Poroninie w dniach 11.06-15.06.2018r. Dzieci zamieszkały w przepięknym pensjonacie Tatrzański Gościniec". Idealne warunki pomogły wypocząć i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Podczas pobytu w górach, pod opieką przewodnika tatrzańskiego pokonywaliśmy szlak turystyczny w Dolinie Małej Łąki i podziwialiśmy piękno fauny i flory w Tatrzańskim Parku Narodowym. Niezapomnianych wrażeń doznaliśmy podziwiając Jaskinię Bielańską na Słowacji.
 
 
Siły regenerowaliśmy w termach w Białce Tatrzańskiej i Chochołowie, korzystając z licznych atrakcji na basenach. Poznaliśmy także historię mieszkańców Podhala podczas spotkania z bacą w góralskiej chacie. W ciekawy i humorystyczny sposób opowiedział o życiu górali z Zakopanego i okolic. Zwiedziliśmy także Sanktuarium na Krzeptówkach, obejrzeliśmy słynną skocznię narciarską, zakupiliśmy pamiątki na Krupówkach. Wieczorami, po dniach pełnych wrażeń odwiedziliśmy Mc Donald's, byliśmy na lodach, bawiliśmy się na dyskotece. Nie zabrakło czasu na gry i zabawy na świeżym powietrzu, spędzanie czasu na rozmowach w gronie koleżeńskim. Dzięki pobytowi w górach zdobyliśmy wiedzę o Podhalu, poznaliśmy piękno tego regionu Polski i doskonale wypoczęliśmy. Organizatorem wypoczynku była mgr Elżbieta Mazur. W pracy dydaktyczno-wychowawczej wspomagały ją:mgr Dorota Chomiuk, mgr Ewa Drewniak, mgr Renata Gołąb, mgr Agnieszka Dziuba.         zobacz zdjęcia


< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019