Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła arrow "Spring in My Eyes"

"Spring in My Eyes"

projektW ramach realizacji programu „Next step -  ICT w pracy nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu”  w naszej szkole przeprowadzono międzynarodowy projekt „Spring in My Eyes”, którego autorkami są nauczycielki Monika Sołtys i Barbara Kudyba. Partnerem zagranicznym  była szkoła podstawowa z Hiszpanii. Głównym celem inicjatywy było rozwijanie sprawności językowych w zakresie j. angielskiego. Uczniowie klas 2a i 5d i 5c oraz szkoły partnerskiej opracowywali w języku angielskim słowniczki tematyczne związane z wiosną, swoją wizytówkę, a następnie wykonywali prace plastyczne przedstawiające wiosnę.

W czasie trwania projektu nauczycielki prowadziły stronę internetową na platformie eTwinning, gdzie zamieszczone zostały materiały z realizacji  podejmowanych działań, a także prowadzono dokumentację w języku angielskim.
Prace naszych uczniów zostały wysłane do Hiszpanii. Czekamy na prace naszych partnerów.      zdjęcia
Opracowały: Monika Sołtys, Barbara Kudyba