Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Kronika wydarzeń arrow Sprawozdanie z realizacji projektu interdyscyplinarnego "Kino-Szkoła"
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Sprawozdanie z realizacji projektu interdyscyplinarnego "Kino-Szkoła"

kinoKino-Szkoła to Ogólnopolski Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej” to program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości i kompetencji medialnych wśród przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, rodziców i seniorów.

W roku szkolnym 2017/2018 Szkoła  Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Mielcu po raz kolejny przystapiła do tego przedsięwzięcia.  Projekt miał na celu uświadomienie młodym ludziom, że kontakt z odpowiednimi propozycjami kultury współczesnej może modelować ich postawy poprzez dostarczenie wiedzy i wskazanie własnych kierunków rozwoju.
Program napisany został na bazie podstaw programowych, w szczególności języka polskiego, wiedzy o kulturze, wiedzy o społeczeństwie, wiedzy o sztuce oraz szkolnych programów wychowawczych.

W projekcie  uczestniczyli uczniowie klas 3( kordynator mgr  Wiesława Wrona),   klas 4-6 ( koordynator mgr Magdalena Rumak-Markowska) oraz klas 7 ( koordynator mgr Marta Majka-Przywara)  naszej szkoły.

    Proponowana forma przekazu (projekcja połączona z prelekcją przygotowującą do odbioru filmu oraz dyskusją po projekcji) umożliwiła dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, pozwoliła wyciągnąć odpowiednie wnioski  oraz  wskazała wartości potrzebne  w życiu młodych ludzi.
 
Opracowała: mgr Magdalena Rumak - Markowska
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019