Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Biblioteka szkolna arrow Tydzień Bibliotek ( 8-15 maja )
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Komunikat: Nasza szkoła przystapiła do ogólnopolskiego, bezterminowego strajku.

Tydzień Bibliotek ( 8-15 maja )

bibliotekaNasza biblioteka szkolna przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji, która w tym roku przebiegała pod hasłem „(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA”. Z tej okazji przygotowana została gazetka pt. „Historia książki” a biblioteka szkolna została świątecznie udekorowana kolorowymi balonikami i okolicznościowymi plakatami. W dniu 11 maja w czytelni szkolnej odbyły się warsztaty czytelnicze dla dzieci ze świetlicy szkolnej.

Podczas zajęć dzieci wysłuchały fragmentów książki Tove Janson pt. „Muminki” czytanych przez starsze koleżanki z klasy 6a. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem i zapałem kolorowali bajkowe postacie a po zakończeniu zajęć uczniowie zainteresowani dalszymi przygodami poznanych bohaterów mogli wypożyczyć książki z serii o Muminkach. Aby uświadomić uczniom jak ważną rolę odgrywa książka w naszym życiu  przez cały tydzień wydawane były w bibliotece recepty na poprawę nastroju, miłe spędzanie wolnego czasu - niezależnie od pogody, humoru koleżanek, a nawet aktualnej szybkości łącza internetowego. Lekiem na nudę przepisywanym w bibliotece była oczywiście ciekawa książka. Akcja cieszyła się dużą popularnością.          zobacz zdjęcia
 
Opracowały: mgr Urszula Styga, mgr Iwona Zygmunt
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019