Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Informacje

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

rozpoczęcie dla uczniów klas 1 -3

rozpoczęcie dla uczniów klas 4 -8

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty

odbior
Zgodnie z komunikatem dyrektora OKE informuję, że zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty będą przekazywane zdającym w dniu 31 lipca 2020 r (piątek) w godz. 10.00-15.00 w sekretariacie uczniowskim Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu. Zaświadczenie odebrać może zdający bądź jego opiekun prawny.

UDANYCH WAKCJI!

wakacje Słonecznych, zdrowych i bezpiecznych wakacji,
dużo odpoczynku, radości i niezapomnianych dobrych chwil
życzy całej społeczności szkolnej
dyrekcja

Harmonogram odbioru świadectw dla uczniów klas I-III

(wejście do szkoły ul. Warneńczyka)

Informacje dla uczniów odbierających świadectwa

1.Odbiór świadectw szkolnych przez uczniów odbędzie się 26 czerwca 2020 roku przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz zaleceń wydanych przez GIS i MZ a także Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II.
2.Po odbiór świadectwa  może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.  Nie może przyjść osoba jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją.
3.Wszystkie osoby wchodzące na teren szkoły zobowiązane są do zdezynfekowania rąk.
4.Na terenie całej szkoły obowiązuje zasada zakrywanie ust i nosa oraz zachowania dystansu (co najmniej 1,5 m). W salach gdzie odbywa się odbiór świadectw  po zajęciu miejsc przez uczniów maseczki nie są obowiązkowe.
5.Świadectwa można odbierać w trybie indywidualnym w innym dniu niż 26 czerwca 2020r. Indywidualny odbiór świadectwa należy uzgodnić telefonicznie z pracownikiem sekretariatu szkoły.
6.Uczniowie przychodzą po świadectwa bez rodziców i osób towarzyszących.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 39