Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Konkursy

Sukces w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas szóstych

konkurs23 maja 2017r odbył się w Szkole Podstawowej w Tuszowie Narodowym  Powiatowy Konkurs Matematyczny klas szóstych. Brało w nim udział czworo uczniów naszej szkoły. Laureatem została uczennica klasy 6b Wiktoria Kuroń. Do konkursu przygotowywała ją  p. Teresa Hawron. Gratulujemy pracowitości i zdolności oraz  życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

Opracowała: mgr Teresa Hawron

Wojewódzki sukces WIKTORII KUROŃ z 6b

Wiktoria Wiktoria Kuroń z klasy 6b została dwukrotną finalistką   w przedmiotowych konkursach kuratoryjnych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2016/2017. Uczennica klasy 6b  Wiktoria Kuroń reprezentowała szkołę w kilku wojewódzkich konkursach przedmiotowych, a z matematyki ( opiekun: mgr Teresa Hawron) oraz języka polskiego (opiekun: mgr Magdalena Rumak-Markowska) zdobyła tytuł finalisty. Jest to ogromny sukces uczennicy.

Czytaj całość...
Młodzi angliści 2017

Gratulujemy naszym uczniom Janowi Boroniowi i Natalii Tłusty z klasy 6c za osiągnięcie wyjątkowych sukcesów z języka angielskiego. Jaś Boroń został laureatem zarówno w Kuratoryjnym Przedmiotowym Konkursie z j. angielskiego, jak i w Powiatowym Konkursie z j.angielskiego organizowanym przez Szkołę Językową Eureka w Mielcu. Natalka Tłusty została finalistką Kuratoryjnego Przedmiotowego Konkursu z j.angielskiego oraz laureatką Powiatowego Konkursu z j.angielskiego organizowanego przez Szkołę Językową Eureka w Mielcu.
Do osiągnięcia tak spektakularnych sukcesów przyczyniła się wytrwała, wieloletnia praca uczniów oraz pani mgr Marty Majki-Przywary, która ukierunkowała i przygotowała uczniów do tych konkursów.      Gratulujemy!

Jan
laureaci
  Natalia

Gratulacje dla Maćka i Kuby z 6c.

Maciek Uczniowie: Maciej Pieróg i Jakub Koza z klasy 6c zostali laureatami  XXI Ogólnopolskiego  Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”. Wykazali się rozległą wiedzą na temat historii wojskowości oraz losach polskiego żołnierza w okresie od XVI do XVIII wieku. Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowywali: mgr Anna Gorczyca i mgr Leszek Szot.
Opracowała : mgr Anna Gorczyca

Laureaci Miejskiego Konkurs Matematyczny Klas 5 w roku szkolnym 2015/2016

laureaci Uczniowie  klasy 5a: Robert Spyra i Kamil Miga zostali laureatami Miejskiego Konkursu Matematycznego klas 5, a finalistką uczennica klasy 5b Wiktoria Kuroń. Nauczycielem prowadzącym jest  p. Teresa Hawron.
Uczeń klasy 5d  Maciej Kuśnierz został laureatem Miejskiego Konkursu Matematycznego klas 5. Nauczycielem prowadzącym jest  p. Anna Górska.
Gratulujemy uczniom zdolności matematycznych i pracowitości! Życzymy dalszych sukcesów!
Opracowała: mgr Teresa Hawron

<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>