Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Konkursy
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Jan Boroń z 7c laureatem Kuratoryjnego Konkursu!

   Jan Boroń z klasy 7c został laureatem w Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2017/2018. Do osiągniecia tego sukcesu przyczyniła się wieloletnia, wytrwała praca Janka oraz pani mgr Marty Majka-Przywara nauczycielki języka angielskiego, która go ukierunkowała i przygotowała.             Gratulujemy!
 
     

      decyzja

Sukces w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas szóstych

konkurs23 maja 2017r odbył się w Szkole Podstawowej w Tuszowie Narodowym  Powiatowy Konkurs Matematyczny klas szóstych. Brało w nim udział czworo uczniów naszej szkoły. Laureatem została uczennica klasy 6b Wiktoria Kuroń. Do konkursu przygotowywała ją  p. Teresa Hawron. Gratulujemy pracowitości i zdolności oraz  życzymy dalszych sukcesów matematycznych.
 
Opracowała: mgr Teresa Hawron
 
Wojewódzki sukces WIKTORII KUROŃ z 6b

Wiktoria Wiktoria Kuroń z klasy 6b została dwukrotną finalistką   w przedmiotowych konkursach kuratoryjnych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2016/2017. Uczennica klasy 6b  Wiktoria Kuroń reprezentowała szkołę w kilku wojewódzkich konkursach przedmiotowych, a z matematyki ( opiekun: mgr Teresa Hawron) oraz języka polskiego (opiekun: mgr Magdalena Rumak-Markowska) zdobyła tytuł finalisty. Jest to ogromny sukces uczennicy.
 
Czytaj całość...
Młodzi angliści 2017

 

Gratulujemy naszym uczniom Janowi Boroniowi i Natalii Tłusty z klasy 6c za osiągnięcie wyjątkowych sukcesów z języka angielskiego. Jaś Boroń został laureatem zarówno w Kuratoryjnym Przedmiotowym Konkursie z j. angielskiego, jak i w Powiatowym Konkursie z j.angielskiego organizowanym przez Szkołę Językową Eureka w Mielcu. Natalka Tłusty została finalistką Kuratoryjnego Przedmiotowego Konkursu z j.angielskiego oraz laureatką Powiatowego Konkursu z j.angielskiego organizowanego przez Szkołę Językową Eureka w Mielcu.
Do osiągnięcia tak spektakularnych sukcesów przyczyniła się wytrwała, wieloletnia praca uczniów oraz pani mgr Marty Majki-Przywary, która ukierunkowała i przygotowała uczniów do tych konkursów.      Gratulujemy!  
 
Jan
laureaci
  Natalia

   


Gratulacje dla Maćka i Kuby z 6c.

Maciek Uczniowie: Maciej Pieróg i Jakub Koza z klasy 6c zostali laureatami  XXI Ogólnopolskiego  Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”. Wykazali się rozległą wiedzą na temat historii wojskowości oraz losach polskiego żołnierza w okresie od XVI do XVIII wieku. Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowywali: mgr Anna Gorczyca i mgr Leszek Szot.
Opracowała : mgr Anna Gorczyca
 
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 14
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018