Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Samorząd Uczniowski

Dyskoteka andrzejkowa 2017

andrzejkiDnia 28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Na jej początku mogliśmy podejść do stolika uczniów klasy 6c i skorzystać z różnorodnych wróżb. Bawiliśmy się wspaniale, głownie dzięki wspaniałemu Dj -owi Kubie, który już wiele razy zapewniał nam fantastyczną muzykę i wiele ciekawych zabaw. Ta dyskoteka była świetna i pozostanie długo w naszej pamięci.

zobacz galerię zdjęć
                                                                       Samorząd Uczniowski- Wiktoria Szelest

Korowód Świętych

korowodW przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych przemaszerowaliśmy korytarzami szkoły w Korowodzie Świętych. Uczniowie w strojach świętych i błogosławionych patronów pod przewodnictwem ks.Mariusza i pań katechetek, z piosenką na ustach "Każdy może świętym być" pokazali się całej społeczności szkolnej. Przygotowane przez nich stroje i atrybuty świętych świadczą o wiedzy religijnej, pomysłowości i zaangażowaniu w życie szkoły. Najlepsze zdaniem jurorów przebrania zostały nagrodzone, a każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.
Chcemy aby korowód stał się naszą szkolną tradycją i wierzymy, że w przyszłym roku każdy weźmie czynny udział. Dziękujemy wszystkim uczniom, dzięki którym korowód się odbył. zdjęcia

Dziękujemy w imieniu Oliwii

W październiku Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę pieniędzy w ramach akcji Szkoło Pomóż i Ty. Organizatorem jest Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty. Uczniowie nabywali cegiełki w postaci pomocy naukowych. Zebrane pieniądze będą przekazane na zakup specjalnego wózka inwalidzkiego dla Oliwii, dzięki któremu będzie mogła spełnić swe marzenia o tańcu. Zebraną kwotę w wysokości 198,62 zł wpłaciliśmy już na konto fundacji, a wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.

Dzieło Nowego Tysiąclecia

Z okazji XVII Dnia Papieskiego z inicjatywy Dzieła Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 4775 zł 85gr na fundusz stypendialny dla uczniów i studentów uzdolnionych pochodzących z ubogich rodzin-  dziękujemy.
Samorząd Uczniowski.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W środę 20 września wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2017/2018. Na przewodniczącą szkoły reprezentanci klas 4-7 wybrali Natalię Zaranek z klasy 7d. Zastępcami zostali: Julia Miłoś z 7b i Filip Straż z 6d.
Wybraliśmy również uczniów do pracy w sekcji organizacyjnej, technicznej i dekoratorskiej. Gratulujemy i życzymy efektywnej pracy na rzecz społeczności uczniowskiej.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>