Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Samorząd Uczniowski
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Samorząd Uczniowski
Dziecięca Rada Miasta


Uczniowie wraz z opiekunem SU i panią dyrektor wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami władz miasta w Urzędzie Miejskim w Mielcu. Tegoroczne obrady przebiegały pod hasłem " Wolontariat- moda czy potrzeba?" Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali różnorodne formy akcji, które podejmujemy na rzecz innych.  
Samorząd Uczniowski
rada     rada  
 
 
Kwesta dla dzieci w Togo.


 Rodzina Szkół im. Jana Pawła II, do której i my należymy, zwraca się do nas z prośbą o pomoc dla dzieci w Szkole Jana Pawła II w Togo, w Afryce. Szkoła ta została wybudowana ze środków zebranych w Polsce. Ale dzieci w Togo są bardzo biedne i głodne. Dlatego nadal potrzebują naszego wsparcia. Już w tamtym roku zebrano w polskich szkołach kwotę, za którą udało się sfinansować 3 posiłki tygodniowo przez cały rok szkolny. Często są to jedyne ciepłe posiłki dnia. Obecnie Rodzina Szkół im. Jana Pawła II prosi o zorganizowanie kwesty na rzecz dożywiania na przyszły rok szkolny.
Czytaj całość...
Dyskoteka andrzejkowa 2017

andrzejkiDnia 28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Na jej początku mogliśmy podejść do stolika uczniów klasy 6c i skorzystać z różnorodnych wróżb. Bawiliśmy się wspaniale, głownie dzięki wspaniałemu Dj -owi Kubie, który już wiele razy zapewniał nam fantastyczną muzykę i wiele ciekawych zabaw. Ta dyskoteka była świetna i pozostanie długo w naszej pamięci.

zobacz galerię zdjęć
                                                                       Samorząd Uczniowski- Wiktoria Szelest
 

Korowód Świętych

korowodW przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych przemaszerowaliśmy korytarzami szkoły w Korowodzie Świętych. Uczniowie w strojach świętych i błogosławionych patronów pod przewodnictwem ks.Mariusza i pań katechetek, z piosenką na ustach "Każdy może świętym być" pokazali się całej społeczności szkolnej. Przygotowane przez nich stroje i atrybuty świętych świadczą o wiedzy religijnej, pomysłowości i zaangażowaniu w życie szkoły. Najlepsze zdaniem jurorów przebrania zostały nagrodzone, a każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.
Chcemy aby korowód stał się naszą szkolną tradycją i wierzymy, że w przyszłym roku każdy weźmie czynny udział. Dziękujemy wszystkim uczniom, dzięki którym korowód się odbył. zdjęcia
Samorząd Uczniowski
 

Dziękujemy w imieniu Oliwii

 W październiku Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę pieniędzy w ramach akcji Szkoło Pomóż i Ty. Organizatorem jest Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty. Uczniowie nabywali cegiełki w postaci pomocy naukowych. Zebrane pieniądze będą przekazane na zakup specjalnego wózka inwalidzkiego dla Oliwii, dzięki któremu będzie mogła spełnić swe marzenia o tańcu. Zebraną kwotę w wysokości 198,62 zł wpłaciliśmy już na konto fundacji, a wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.
Samorząd Uczniowski
 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 25
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018