Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Kronika wydarzeń
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Kronika wydarzeń
Pociąg do wolności
pociag do wolnosci     Dnia 10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji narodowego Święta Niepodległości. Aby uczcić 99. rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości po 123 latach niewoli, uczniowie klasy 7 c oraz uczennice z 6 a i 6 b przygotowali krótką podróż do przeszłości, by pokazać, jak bardzo Polacy pragnęli wolności i jak wielką jest ona wartością. Na scenę wjechał symboliczny pociąg do wolności (wykonany przez uczniów klasy 5 c) prowadzony przez dwóch kolejarzy, którzy na kolejnych stacjach odsłaniali ważne wydarzenia z kart naszej historii, zmierzające do odzyskania utraconej niezależności.
 
Czytaj całość...
Pasowanie na ucznia

pasowanie W piątek 20.10.2017 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia dzieci   uczęszczających do klas pierwszych. O godzinie 17.00 chłopcy i dziewczynki w galowych strojach pojawili się w hali sportowej  w towarzystwie swoich rodziców i wychowawców. Pani dyrektor Bogusława Czarny powitała wszystkich i oddała głos uczniom klasy czwartej, którzy prowadzili tę uroczystość. Pierwszoklasiści pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po zakończeniu programu artystycznego i ślubowaniu pani B.Czarny dokonała pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu. Następnie poszczególne klasy zrobiły pamiątkowe zdjęci i udały się do swoich sal na poczęstunek, który przygotowali dla nich rodzice.

zobacz więcej zdjęć

WSZYSTKICH PIERWSZOKLASISTÓW SERDECZNIE WITAMY  W SPOŁECZNOŚCI UCZNIOWSKIEJ NASZEJ SZKOŁY!

  Opracowała: mgr Lidia Pieróg

Podwójne święto.

 16 października 2017r. obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły i Dzień Edukacji Narodowej, który wprawdzie przypada na 14 października jednak że nasz Patron również był wielkim nauczycielem a jego nauka wytycza nam drogi i dziś, połączyliśmy te dwa święta. Pamięć św. Jana Pawła II uczciliśmy mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej, którą celebrował kś. Mariusz Czosnyka katecheta naszej szkoły. Następnie  akademią, w której uczestniczyła cała społeczność szkolna.

Czytaj całość...
Warsztaty szkoleniowo- katechetyczne

 W dniu 12 października 2017 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty szkoleniowo- katechetyczne pt. "Kościół na wzór Chrystusa -  V Synod Diecezji Tarnowskiej" dla katechetów z dekanatu Mielec- Południe. Diecezjalny wizytator Wydziału Katechetycznego w Tarnowie ks. dr Tadeusz Michalik rozpoczął warsztaty wykładem " Synod diecezjalny jako instytucja świadcząca pomoc biskupowi diecezjalnemu w obszarze katechizacji szkolnej i parafialnej". Po wykładzie odbyła się katecheza ćwiczeniowa w klasie VI b integracyjnej, którą przeprowadziła pani Mariola Ortyl. 
 
Na pielgrzymim szlaku

 W jesienny, chłodny poranek, 4 października wypełnionym  do ostatniego miejsca autokarem wyruszyliśmy do Częstochowy na XVII Ogólnopolską Pielgrzymkę Szkół Jana Pawła II. W tym roku w jasnogórskim  spotkaniu pod hasłem ,,Idźmy naprzód z nadzieją” brało udział ponad 350 szkół z całej Polski. Po przybyciu na Jasną Górę odwiedziliśmy Kaplicę Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej i uczestniczyliśmy w uroczystej mszy świętej sprawowanej pod przewodnictwem duszpasterza RSJPII Księdza Biskupa Henryka Tomasika.
 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 28
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2017