Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Osiągnięcia uczniów
Weihnachten in Deutschland - Boże Narodzenie w Niemczech
Weihnachten
W  grudniu uczniowie klas 7c i 7d przygotowali wystawę prac dotyczącą Bożego Narodzenie w Niemczech. Uczniowie zaangażowani w projekt zaprezentowali na specjalnie przez z nich zbudowanej kartonowej choince różności kulturoznawcze dotyczące Niemiec.
zobacz zdjęcia


Czytaj całość...
Finał konkursu z języka angielskiego - Thanksgiving
Thanksgiving
Finał konkursu z języka angielskiego poświęconego obchodom i tradycjom kulinarnym związanym ze Świętem Dziękczynienia - Thanksgiving.
W ramach projektu “Next Step - ICT w pracy nauczycieli”, w którym uczestniczy nasza szkoła i celem którego jest m. in. poszerzanie wiedzy o krajach anglojęzycznych, zorganizowany został konkurs związany z obchodami amerykańskiego Święta Dziękczynienia.

zobacz zdjęcia

 

Czytaj całość...
Niemcy w oczach naszych uczniów
wystawa
W listopadzie uczniowie klas siódmych przygotowali nam wszystkim piękne prace na temat Niemiec. Celem wystawy było pokazanie, w sposób plastyczny, dlaczego warto uczyć się języka naszych sąsiadów. Pomysłodawcą i inicjatorem wystawy była pani Karolina Ziobroń - nauczyciel języka niemieckiego w naszej szkole.


zobacz zdjęcia w galerii
Czytaj całość...
Udział uczniów w akcji charytatywnej "Choinki Jedynki"
choinki jedynki Uczniowie naszej szkoły na lekcjach plastyki wykonali prace malarskie i rysunkowe przedstawiające „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”, na kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Choinki Jedynki”. Ww. konkurs organizowany jest przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” w programie Polskiego Radia. Najładniejsze prace nadesłane na konkurs zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji im. Brata Alberta. Naszym uczniom dziękujemy za przygotowanie prac plastycznych na ten szczytny cel.
zobacz zdjęcia

D.Baltyzar

Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastyczno-literackiego "Cały powiat czyta z dziećmi"
konkurs plastyczno-literacki
We wtorek
28.11.2017r. w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom IX edycji konkursu „Cały powiat czyta z dziećmi”. Laureatami z naszej szkoły zostali: Wiktor Górski z kl.1b oraz Anna Piękoś z kl.2a. Wszyscy przybyli na uroczystość goście mieli okazję wysłuchać fragmentów prozy i poezji o zimie oraz oglądnąć wspaniałe przedstawienie „W krainie lodu” w wykonaniu uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
zobacz więcej zdjęć
Opracowała mgr Barbara Kudyba

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 64 - 72 z 78
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019