image017

 

W dniu 5 maja 2026 r. w naszej szkole odbył się Marsz Godności osób z Niepełnosprawnościami , połączony z obchodami Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Był to wyjątkowy czas pełen refleksji, integracji i wspólnego budowania świadomości, jak ważne są szacunek, akceptacja i równość wobec każdego człowieka. Razem pokazaliśmy, że różnorodność jest naszą siłą. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele ubrali się na pomarańczowo, wyrażając swoją solidarność i wsparcie.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i osobom zaangażowanym w organizację tego ważnego wydarzenia.

 

Pamiętajmy, że każdy z nas jest inny i to właśnie czyni świat ciekawym!     Zespół do Spraw Integracji

 

 

   

facebook

   

narodowy

   

wolontariat

   

oprowadzacy

   

bip

   
© AB